سامانه توثیق هوشمند «ستاره» برای تسهیل در معاملات اعتباری کشور
سامانه توثیق هوشمند «ستاره» برای تسهیل در معاملات اعتباری کشور
یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲ ۴:۳۲ ب ظ

بانک پارسیان به منظور تسهیل در دریافت خدمات اعتباری در کشور، سامانه توثیق هوشمند "ستاره" را رونمایی کرد. این سامانه با همکاری وزارت امور اقتصادی و دارایی و با استفاده از فناوری‌های به‌روز، برای آسان‌سازی فرآیند دریافت خدمات اعتباری طراحی شده است. این سامانه به عموم مردم کمک می‌کند تا بدون نیاز به ضامن و اشخاص ثالث، رأساً خدمات اعتباری و تسهیلات مورد نیاز خود را بر بستر واسط‌های معاملاتی (CSP) به آسانی و به صورت غیرحضوری ثبت و دریافت نمایند.

به گزارش روابط عمومی گروه داده پردازی پارسیان، در شرایطی که عموم مردم برای دریافت خدمات اعتباری و تسهیلات خرد با مشکل تأمین وثیقه و ضامن مواجه هستند، بانک پارسیان با همراهی وزارت امور اقتصادی و دارایی و در راستای سیاست‌های دولت سیزدهم مبنی بر تسهیل شرایط دریافت خدمات مذکور و با استفاده از فناوری‌های روز دنیا، سامانه‌ای را با عنوان "ستاره" به منظور آسان‌سازی این فرآیند راه‌اندازی کرده است.

آیین رونمایی از "سامانه ستاره" با حضور جناب آقایان دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر پرویزیان مدیر عامل بانک پارسیان، روسا و معاونان شرکت‌های گروه داده‌پردازی پارسیان و تجارت الکترونیک پارسیان در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.