مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش
دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ۱:۲۶ ق ظ

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش با حضور مدیرعامل و معاونین گروه داده‌پردازی پارسیان و رئیس و اعضای هیأت مدیره و معاونین شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه داده‌پردازی پارسیان، در این مراسم که روز یکشنبه بیستم شهریورماه در محل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش برگزار شد، آقای دکتر نوید غلامی  به عنوان مدیرعامل جدید شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش معرفی شد. وی جایگزین مهندس حجت آزادبخت شد که پیش از این به مدت سه سال مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان کیش بود.

دکتر نوید غلامی که دکتری خود را از دانشگاه تهران در رشته مدیریت اخذ کرده است، پیش از این در شرکت‌های داده‌ورزی سداد، ایران برنا، فن‌آوا، گسترش الکترونیک سینا و شرکت بین‌المللی CGI مشغول به کار بوده است. در این مراسم از تلاش‌های مهندس آزادبخت در دوران تصدی مسئولیت مدیرعاملی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش تجلیل شد.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (سهامی عام) از شرکت‌های تابعه گروه داده‌پردازی پارسیان، در سال 1387 تأسیس و تحت شماره 7414 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش (جهت انجام فعالیت‌های بازرگانی مجموعه بانک پارسیان) به ثبت رسیده است. این شرکت، نماینده انحصاری فروش و تأمین و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه‌ های POS  شرکت‌‌های Bitel  و دارای نمایندگی انحصاری تولید، مونتاژ و تعمیرات تخصصی دستگاه POS  در شهرک صنعتی پرند است.