مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت‌الکترونیک پارسیان (رتاپ) برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت‌الکترونیک پارسیان (رتاپ) برگزار شد
شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۳:۴۳ ب ظ

روز چهارشنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1401، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت‌الکترونيک پارسيان (رتاپ) برگزار و صورت‌های مالی این شرکت، تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی گروه داده‌پردازی پارسیان، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تجارت‌الکترونیک پارسیان از شرکت‌های تابعه گروه داده‌پردازی پارسیان با حضور 83.49 درصد از سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد. ریاست این مجمع را علیرضا خداکرمی رئیس هیئت مدیره تجارت الکترونیک پارسیان برعهده داشت و آقایان بابک محبوبی به‌عنوان ناظر اول، مسعود بیرمی ناظر دوم و علی باقری به عنوان دبیر مجمع، حضور داشتند.

در ابتدای جلسه گزارش هیئت‌مدیره درباره عملکرد شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در سال منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۰ توسط احمد جعفری مدیرعامل و عضو هیئت مدیره این شرکت به سهامداران ارائه و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی رتاپ با تایید سهامداران به تصویب رسید. بر اساس تصویب سهامداران در این مجمع، 138 میلیارد ریال سود (230 ریال به ازای هر سهم) تقسیم شد که این رقم، معادل 40 درصد سود خالص شرکت بود.

همچنین در این مجمع، موسسه بهراد مشار به‌عنوان موسسه حسابرس و بازرس قانونی اصلی، رایمند و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی‌البدل و همچنین روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار رسمی انتخاب شدند.