مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (رتاپ) برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (رتاپ) برگزار شد.
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۴:۰۸ ب ظ

روز شنبه 23 اردیبهشت ماه سال 1402، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (رتاپ) برگزار و صورتهای مالی شرکت تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی گروه داده‌پردازی پارسیان، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تجارت‌الکترونیک پارسیان از شرکت‌های تابعه گروه داده‌پردازی پارسیان با حضور 85.31 درصد از سهامداران به صورت حضوری، در سالن آمفی تئاتر ادارات مرکزی بانک پارسیان برگزار شد. ریاست این مجمع را حمید توفیقی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره گروه داده‌پردازی پارسیان برعهده داشت.

در ابتدای جلسه گزارش هیئت‌مدیره درباره عملکرد شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در سال منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰1 توسط مجید هادی مدیرعامل این شرکت به سهامداران ارائه و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی رتاپ با تایید سهامداران به تصویب رسید. بر اساس تصویب سهامداران در این مجمع، 1،080،000 میلیون ریال سود، میان سهامداران تقسیم شد که معادل 49 درصد سود خالص شرکت در سال 1401 بود و به این ترتیب به هر سهم 120 ریال سود تعلق گرفت.

همچنین در این مجمع، موسسه بهراد مشار به‌عنوان موسسه حسابرس و بازرس قانونی اصلی، رایمند و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی‌البدل و همچنین روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار رسمی رتاپ انتخاب شدند.