رونمایی از استودیو تجربه فین تک گروه داده‌ پردازی بانک پارسیان
رونمایی از استودیو تجربه فین تک گروه داده‌ پردازی بانک پارسیان
چهار شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ۹:۲۶ ب ظ

آیین رونمایی از نخستین استودیو تجربه فین تک گروه داده‌پردازی بانک پارسیان در روز سه‌شنبه مورخ 09/12/1401 در محل این شرکت و با حضور معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری، مقام محترم مدیرعامل، اعضای هیأت عامل، معاونین و مدیران بانک پارسیان، مدیران عامل هلدینگ‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه پارسیان برگزار گردید.

روح‌الله دهقانی در این مراسم با تأکید بر این‌که می‌بایست از ظرفیت مفاهیمی چون فین تک، مرکز نوآوری و پارک‌های فناوری در مسیر ارزش‌گذاری دارایی‌های نامشهود استفاده شود، ادامه داد: در زیست‌بوم فناوری و نوآوری مفاهیم و عناوین متعددی را مورداستفاده قرار داده‌ایم اما اغلب پیش از آن‌که از مفهوم قبلی به‌طور کامل و صحیح استفاده کنیم، مفهومی جدید را به کار می‌بندیم. بنابراین باید از تجربه‌های قبلی بهره برد و مفاهیم موجود را به شکل واقعی و کاربردی به کاربرد.

کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان در این مراسم با اشاره به ایجاد سازوکارهای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: بانک پارسیان در حوزه فعالیت‌های نوآورانه و دانش‌بنیان همکاری خوبی را با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعریف و اجرایی کرده است. در حوزه‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و راهکارهای نوآورانه مالی گام‌های خوبی برداشته شده و بانک پارسیان تلاش می‌کند همراه خوبی برای شرکت‌های دانش‌بنیان باشد.