سمینار هم‌افزایی خانواده بانک پارسیان
سمینار هم‌افزایی خانواده بانک پارسیان
چهار شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ۹:۰۸ ب ظ

سمینار هم‌افزایی خانواده بانک پارسیان در روز سه‌شنبه مورخ 09/12/1401 در محل این شرکت برگزار گردید.

در این مراسم مقام محترم مدیرعامل، اعضای هیأت عامل، معاونین و مدیران بانک پارسیان، مدیران عامل هلدینگ‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه پارسیان حضور داشتند.

این سمینار در راستای ارتباطات و مراودات مالی و کسب‌وکاری هر چه بیشتر درون خانواده بانک پارسیان با هدف خلق ارزش پایدار برای مجموعه برگزار شد.

در این رویداد آقای مهندس مسعود پشم‌چی معاون فناوری‌های نوین مالی و اطلاعاتی بانک ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان توضیحاتی در زمینه فعالیت‌های انجام شده ارائه داد و در ادامه از مدیرعامل محترم بانک جهت سخنرانی دعوت نمودند.

آقای دکتر کوروش پرویزیان مدیرعامل محترم بانک پارسیان با اشاره به وجود زیرساخت‌های تکنولوژی با امنیت بالا در خانواده پارسیان، هم‌افزایی را فرصت‌ مناسبی برای آشنایی درون‌گروهی شرکت‌ها با محصولات و خطوط کسب‌وکاری یکدیگر دانست که  با شبکه‌سازی برای خلق ارزش، امکان ایجاد پروژه‌های مشترک را فراهم می‌سازد.

از مهمترین سر فصل‌های این رویداد می‌توان به امضای میثاق نامه مشترک در میان بانک به نمایندگی آقای دکتر ضرغامی (عضو محترم هیأت مدیره) و مدیران عامل گروه‌های داده‌پردازی (آقای دکتر توفیقی)، مالی (آقای دکتر رفیعی) و سرمایه‌گذاری (آقای دکتر سمیعی‌نژاد)، سخنرانی مدیر طرح آقای دکتر مجتهدی، امضای تفاهم‌نامه‌ اجرای پروژه‌های مشترک شرکت‌های گروه داده‌پردازی پارسیان و تجلیل از نمایندگان شرکت‌های عضو طرح هم‌افزایی اشاره نمود.