طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه داده‌پردازی پارسیان، وحید رزازپور مدیرعامل شرکت آتی‌شهر هوشمند ایرانیان شد
طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه داده‌پردازی پارسیان، وحید رزازپور مدیرعامل شرکت آتی‌شهر هوشمند ایرانیان شد
چهار شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ۱۰:۲۵ ب ظ

به گزارش روابط عمومی گروه داده‌پردازی پارسیان، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل و  اعضای هیات مدیره شرکت آتی‌شهر هوشمند ایرانیان روز دوشنبه 21 شهریورماه با حضور مدیرعامل، معاونین و تنی چند از مدیران گروه داده‌پردازی پارسیان برگزار شد. در این جلسه دکتر حمید توفیقی از زحمات آقای عباسی در طول دوران تصدی‌‌گری مدیرعاملی شرکت، تقدیر نموده و طی حکمی آقای وحید رزازپور را به سمت مدیرعاملی شرکت آتی‌شهر هوشمند ایرانیان منصوب نمودند.

همچنین در این جلسه آقایان دکتر حامد مجتهدی به سمت ریاست هیأت مدیره و عباس شاه‌صفی و احسان کدخدایی به سمت اعضا هیأت مدیره این شرکت منصوب شدند.

شرکت آتی‌شهر هوشمند ایرانیان که از شرکت‌های تابعه گروه داده‌پردازی پارسیان به شمار می‌رود، در سال 1393 با بکارگیری جمعی از نخبگان برای تولید فناوری بومی در خدمت اهداف شهر هوشمند و کلیه حوزه‌های پرداخت‌های خرد و تولید سخت‌افزار و نرم‌افزارهای مربوطه تاسیس گردید.

آتی شهر راه حل‌ها و خدمات خود را در حوزه‌های زیرساخت کیف پول الکترونیکی، کارت اعتباری و باشگاه مشتریان در قالب محصولاتی همچون سیستم پرداخت یکپارچه خودرو (سی پی)، شبکه تخفیف و کارت اعتباری و سامانه صدور بلیط الکترونیکی ارائه می دهد.