بانک پارسیان و همراه اول از کیف اعتباری دیجیتالی «همپا» رونمایی کردند
بانک پارسیان و همراه اول از کیف اعتباری دیجیتالی «همپا» رونمایی کردند
پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۵:۳۴ ب ظ

همزمان با اعیاد شعبانیه، بانک پارسیان و همراه اول در نشستی مشترک در محل بانک پارسیان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از کیف اعتباری دیجیتال همپا رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان این مراسم با حضور مدیرعامل بانک پارسیان جناب آقای کورش پرویزیان، مدیرعامل همراه اول جناب آقای مهدی اخوان و همچنین عضو هیأت مدیره بانک پارسیان جناب آقای شمس عالم (بصورت مجازی) برگزار شد.

مدیرعامل بانک لزوم ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان در شرایط سخت همه گیری ویروس کرونا را مورد تاکید قرار داد و گفت: ((سیاست بانک پارسیان حرکت به سمت دیجیتال کردن خدمات و ارائه سرویس‌ها و خدمات نوین به صورت غیرحضوری جهت حفظ سلامت مردم و مشتریان است)).

پرویزیان با اشاره به اهمیت پروژه کیف اعتباری دیجیتال، تجاری سازی این پروژه را از اولویت‌های بانک پارسیان برشمرد و افزود: «هم اکنون اکثر فعالیت‌های بانکی مردم در دریافت و پرداخت خرد متمرکز است و براین اساس باید با استفاده از ظرفیت‌های بانک و شرکت‌های گروه ، امکاناتی فراهم کنیم که مردم و مشتریان با سهولت بیشتری از خدمات بانک بهره‌مند شوند.

در ادامه این مراسم مدیرعامل همراه اول از همراهی و همکاری بانک پارسیان با مجموعه همراه اول در عملیاتی کردن این پروژه تقدیر کرد وگفت: ((اجرایی شدن این پروژه برای همراه اول نیز بسیارمهم است و امیدواریم زحمات هر دو مجموعه به ثمر رسیده و تجاری سازی کامل آن انجام و با ورود به بازار، منافع آن شامل آحاد مردم شود))

در این مراسم آقای پشم چی، معاون فناوری‌های نوین مالی و اطلاعاتی بانک پارسیان، آقای توفیقی، مدیرعامل گروه داده پردازی پارسیان، اقای جوکار، مدیرعامل شرکت همراه کسب وکار هوشمند، آقای بدیعی، مدیرعامل شرکت همپا، آقای رادیوم، عضو هیات مدیره شرکت همپا و آقای ساکیانی مدیرعامل شرکت تابان آتی پرداز نیز حضور داشتند.

لازم به یادآوری است که هم اکنون بیش از ۹۰ درصد تراکنش‌هایی که در بستر شاپرک صورت می‌گیرد، مربوط به اعتبارات خرد و کمتر از ۲۰۰ هزار تومان است.