شرکت تامین خدمات سیستم های کاربردی کاسپین،  رویداد جذب و حمایت از ایده های نواورانه را برگزار می کند
شرکت تامین خدمات سیستم های کاربردی کاسپین، رویداد جذب و حمایت از ایده های نواورانه را برگزار می کند
چهار شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ ۶:۳۹ ب ظ

به گزارش روابط عمومی شرکت کاسپین، پس از برگزاری موفق رویداد اول با نام " اینو باش" در سال گذشته ، رویداد "بینو" با هدف شناسایی و حمایت از استارتاپ‎ها و ایده‎های برتر در سال جاری توسط این شرکت برگزار می گردد. رویداد "بینو"، دومین رویداد ارائه ایده‎ها، محصولات و راهکارهای نوآورانه و فناورانه توسط صاحبان ایده و یا محصول با محوریت حوزه‌های فین تک، اینشورتک، بانکداری باز، بلاکچین و ... است که توسط شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین وابسته به بانک پارسیان با همکاری شتابدهنده دیموند برگزار می گردد.

رویداد "بینو" طی سه مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله اول تیم‌های متقاضی شرکت در رویداد، ثبت نام کرده و اطلاعات لازم در خصوص اعضای تیم و کسب و کار خود را ارائه می‎دهند. در مرحله دوم اطلاعات تیم‎های متقاضی توسط کمیته علمی ارزیابی شده و تیم‎های برتر جهت ارائه در روز رویداد انتخاب خواهند شد. در روز رویداد بینو که در تاریخ 5 اسفندماه 1398 برگزار می گردد، تیم‎های منتخب ضمن ارائه کوتاه از کسب و کار خود، توسط تیم داوری، ارزیابی شده و تیم‎های برگزیده معرفی خواهند شد. در این رویداد امکان شبکه‌سازی و خلق فرصت‌های همکاری بی‌نظیر با بزرگترین بانک‌ خصوصی کشور و شرکت‌های تخصصی حوزه مالی و بانکی امکان پذیر خواهد بود.

برای تمام صاحبان کسب و کارهای نوپا یا محصولات فناورانه و نوآورانه امکان شرکت در این رویداد وجود خواهد داشت اما اولویت پذیرش برای حضور با تیم‌هایی خواهد بود که نمونه اولیه محصول آنها آماده بوده و در حوزه فین تک، اینشورتک، بانکداری باز و بلاکچین فعال باشند.

ثبت نام رویداد از تاریخ 10 دیماه تا تاریخ 10 بهمن، به طور رایگان از طریق لینک https://evnd.co/G3tfT انجام می شود اما لازم به یادآوری است که حضور در رویداد منوط به ارزیابی و پذیرش اولیه خواهد بود.

اخبار رویداد را می توانید از شبکه های اجتماعی و سایت شرکت تامین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین و شتابدهنده دیموند دنبال نمایید.