شرکت صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی توسعه سریع کارآفرینی ستارگان

صندوق پژوهش و فناوری توسعه سریع کارآفرینی ستارگان با استناد به مصوبه چهل و دومین جلسه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری غیردولتی مورخ 98/07/23 با رویکرد اعتماد بر تخصص و توانمندی متخصصان داخلی و با حمایت از فعالین در زیست‌بوم فناورانه کشور فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

چشم انداز مصوب

چشم انداز مصوب

 1. کسب جایگاه برتر بین صندوق‌های پژوهش و فناوری از نظر حجم و تعداد ضمانت نامه های صادره
 2. کسب سهم قابل توجه در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر بر روی استارتاپ‌های فعال در حوزه‌های مدنظر صندوق
 3. کسب جایگاه اساسی در زیست بوم دانش بنیان در حمایت از شرکت های این حوزه با ارائه خدمات مالی و تجاری سازی مناسب و کم ریسک
 4. توانمندسازی شرکت های دانش بنیان با ارائه خدمات تجاری سازی و مالی
ماموریت مصوب

ماموریت مصوب

 1. اصلی ترین مأموریت صندوق، دستیابی به جایگاه برتر در میان صندوق های پژوهش و فناوری کشور می باشد. این مهم با انجام فرایندهای درون سازمانی و با هدف جلب رضایت مشتریان متقاضی خدمات صندوق و ارائه بهینه خدمات به آن ها حاصل می گردد. در این مسیر با اتکا به دانش و تجربه نخبگان حوزه اکوسیستم دانش بنیان، به ارائه خدمات برتر نسبت به سایر صندوق های پژوهش و فناوری و همچنین افزایش درآمد از طریق گسترش دامنه خدمات قابل ارائه می پردازیم.
 2. یکی دیگر از اهداف صندوق، کمک به استارتاپ های شکل گرفته و سرمایه گذاری و توانمندسازی آن ها در جهت رسیدگی به اهداف معین شده خود و در مقابل، کسب سود قابل انتظار در قبال رشد استارتاپ می باشد. برای این منظور، استفاده از تیم متبهر در حوزه سرمایه گذاری و آشنا به مهارت های لازم، در صدر امور قرار دارد و با تکیه بر این دانش و تجربه اقدام به حرکت به سوی اهداف از پیش تعیین شده در حوزه سرمایه گذاری می نماییم.
 3. توسعه زیست بوم فناورانه در تمامی نقاط کشور خصوصاً مناطق محروم و حمایت از شرکت های دانش بنیان آن مناطق از دیگر اهداف این مجموعه می باشد.
 4. با توجه به کمبود نیروهای باتجربه و مستعد در حوزه دانش بنیان کشور ، کمک به حوزه نوآوری و دانش بنیان کشور وشناسایی و پرورش نیروهای مستعد در زمینه های گوناگون از دیگر مأموریت های جدی این صندوق می باشد.
 5. بومی سازی و بروز رسانی دانش های پیشرفته کشور و قطع نیاز به کشور های خارجی امریست که تنها با حمایت همه جانبه از شرکت های دانش بنیان و افراد متخصص محقق می گردد و این صندوق در این راه از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.
ارزش‌های سازمانی مصوب

ارزش‌های سازمانی مصوب

 1. جلب رضایت و اعتماد مشتریان متقاضی خدمات مالی و تجاری سازی از جمله شرکت های برتر دانش بنیان کشور، شرکت های زیرمجموعه مؤسسه دانش بنیان برکت، شرکت های معرفی شده توسط معاونت علمی، شرکت های معرفی شده از سوی بانک پارسیان و ...
 2. توسعه هدفمند سرمایه های انسانی و اطلاعاتی شرکت
 3. افزایش رضایت تمامی ذینفعان صندوق

آخرین وضعیت هیئت مدیره

نام و نام خانوادگی به نمایندگی سمت
آقای عباس دین محمدی - مدیرعامل
آقای مهدی فراهانی شرکت صبا تأمین پارسیان رئیس هیأت مدیره
آقای مصطفی محمدپور شرکت راهبرد هوشمند مدیریت ثروت ستارگان نایب رئیس هیأت مدیره
آقای سلمان صانعی شرکت دیدگاهان نوین عضو هیأت مدیره

اطلاعات تماس شرکت صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی توسعه سریع کارآفرینی ستارگان

آدرس پستی

آدرس پستی

تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، نبش کوچه نوزدهم، پلاک 66، ساختمان تدبیر، طبقه دوم

تلفن و دورنگار

تلفن و دورنگار

تلفن: 3 - 02188382671
دورنگار: 02188382673

پست الکترونیک

پست الکترونیک و وب سایت

پست الکترونیک: info@starsrtf.ir

وب سایت: http://starsrtf.ir